Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Odnowa mebli?
Notes

Odnowa mebli?

Każdy z nas od czasu do czasu lubi odświeżyć wnętrze pokoju, kuchni czy sypialni. Nie zawsze chodzi nam o odświeżenie ścian czy też zmianę elementów dekoracyjnych. Czasami szukamy czegoś więcej i tym więcej może być odnowienie starych bądź znudzonych mebli!


Jak zabrać się za ich odnowę?
Najpierw będziesz musiał określić czy są one drewniane czy też są to meble wykonane z płyty. Jeśli te pierwsze to czeka Cię trochę więcej pracy. Meble drewniane należy zawsze najpierw wyczyścić z starego lakieru, brudu i wyrównać wszelkie niedoskonałości za pomocą papieru ściernego i dopiero wtedy można przystępować do malowania - bezbarwnym lakierem bądź też białą farbą - co wolisz!


Meble wykonane z płyty o wiele łatwiej odnowić gdyż wystarczy kupić tylko i wyłącznie specjalistyczną okleinę do mebli, odpowiednio ją przyciąć i przy pomocy drugiej osoby założyć na fronty mebli. Nie jest to łatwe gdyż trzeba uważać na ewentualne zagniecenia, pęcherze i inne niedoskonałości jednak jest to zdecydowanie zajęcie zajmujące mniej czasu niż renowacja mebli!
Jeśli jednak nie macie ochoty na ani jedno ani na drugie rozwiązanie to może warto pomyśleć o zakupie jakiś nowych mebli w tańszej wersji? W wielu sklepach internetowych znajdziesz promocje, wyprzedaże czy obniżki, które pozwalają naprawdę na szalone i tanie zakupy!


Głosuj (0)

dbatula 21:44:23 4/05/2015 [Powrót] KomentujSite
Odwiedziło 4144 osób.
Strona GłównaLink Me

Dodaj do Ulubionych

Friends


Book
Księga Gości ||0 || Dodaj do Księgi

Old Book
2015
Maj
Styczeń
2014
Październik
Wrzesień


Top