Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Na czym spać w mieszkaniu studenckim?
Notes

Na czym spać w mieszkaniu studenckim?

Hej. Jak się macie? U mnie wszystko dobrze. Dzisiejszy post będzie poświęcony wyborze mebla do spania do pokoju, który przede wszystkim nie jest tylko sypialnią, ale także miejscem do pracy, jedzenia. Mam na myśli tzw. pokój studenta, w którym dzieją się różne rzeczy :)
Do wyboru mamy kilka opcji:
- łóżko
- materac
- kanapa / sofa
Sam materac jest być może najtańszą opcją, ale może zdarzyć się też tak, że sofa będzie tańsza. W każdym razie materac jest łatwo wnieść nawet na piąte piętro w bloku bez windy. Zajmuje mało miejsca, ale jest niski, mało wygodny na dłuższą metę, leży na samej podłodze, więc prześcieradło może się ciągać po podłodze i się kurzyć. Ogólnie taki wybór pasuje mi do muzyków i wolnych duchów, którzy dopiero zaczynają swoją karierę muzyczną.
Łóżko - przede wszystkim trzeba zastanowić się, czy potrzebujecie łóżko jedno czy dwuosobowe. A wygoda łóżka zależy głównie od materaca, jaki będzie w nim umieszczony. Warto pamiętać, że samo łóżko jest zwykle niedrogie, ale cena zawsze wzrasta o materac. Do pokoju studenckiego jest to trochę niepraktyczne rozwiązanie, szczególnie gdy ktoś ma mały pokój i dużo imprezuje. Bo sofę da się złożyć, a łóżko nie.

Sofa - miejsce do spania nawet dla trzech osób (jak się pościskają jak śledzie), ma możliwość złożenia i często jest to także najtańsza opcja. Ja więc polecam sofy do mieszkania studenckiego. Mają one więcej zastosowań. 


Głosuj (0)

dbatula 09:59:12 25/09/2014 [Powrót] KomentujSite
Odwiedziło 4144 osób.
Strona GłównaLink Me

Dodaj do Ulubionych

Friends


Book
Księga Gości ||0 || Dodaj do Księgi

Old Book
2015
Maj
Styczeń
2014
Październik
Wrzesień


Top